Головна сторінка

Материал из Днепровская городская энциклопедии
(перенаправлено с «Заглавная страница»)
Перейти к: навигация, поиск

Вітаємо у Дніпровській міській енциклопедії!

АДМІНІСТРАТОРИ САЙТУ ПРИНОСЯТЬ ВИБАЧЕННЯ ЗА НЕЗРУЧНОСТІ У РОБОТІ САЙТУ, ПОВ’ЯЗАНІ ІЗ ЗМІНОЮ БАЗОВОЇ МОВИ САЙТУ З РОСІЙСЬКОЇ НА УКРАЇНСЬКУ.


Old photo test2.jpg


Цей ресурс створено за ініціативою ГО "Потік часу. Дніпро" задля того, щоб надавати якомога більш детальну інформацію по історії м. Дніпро.

Дякуємо за підтримку у розвитку ресурсу програмі "Культурна Столиця"

-2.pngРесурс є універсальним міськими довідником у якому всебічно відображається минуле міста. Зміст електронної енциклопедії постійно поповнюється та розширюється за рахунок введення нових джерел та розширення баз даних.
Пріоритетом ресурсу є архітектура, історія будівель, споруд і взагалі об’єктів матеріальної культури міста.
Враховуючи обсяги робіт, які мають бути виконані по наповненню «Енциклопедії» кількість спеціально підготованих статей обмежено. Основна маса позицій являє собою систематизовані інформаційні зведення. Статті супроводжуються переліком використаних матеріалів та літератури. Загальний перелік матеріалів та літератури, використаних при формуванні інформаційної бази проєкту, зведено в розділі Бібліографія сайту.
У скаді енциклопедії передбачено три базових розділи: Адреси (сучасні адреси міста, адресація по поліційним частинам, адресація по домовласникам, Місто (усі матеріальні обєкти), Персоналії. Кожен з розділів має свою систему категорій і підкатегорій, які, в цілому, охоплюють усі сфери життя міста.

Підготовка статей буде здійснюватись на основі матеріалів наданих учасниками проєкту. Розміщення і редагування статей не є інтерактивним і здійснюється модераторами. Проєкт відкрито для співробітництва. Якщо Ви вирішили поділитися наявними у Вас фото, біографічними матеріалами, документами по історії міста, ми, з радістю, розмістимо їх із збереженням Ваших авторських прав і включимо Вас до складу учасників проєкту.


електронна пошта: hello@tfde.dp.ua